Przydatne narzędzia w systemie CRM. Zadania

Każdy system klasy CRM poza typowymi funkcjonalnościami związanymi z obsługą relacji z kontrahentami, powinien zawierać także narzędzia niezbędne do pracy. Nasz system również takie posiada, jednym z nich są zadania.

Moduł zadań można traktować dwojako, może to być albo miejsce gdzie zapisujemy sobie swoje zadania do wykonania, albo jako miejsce gdzie zlecane są nam zadania przez przełożonych. Pamięć człowieka jest ulotna więc zapisując sobie rzeczy do zrobienia oraz wprowadzając odpowiednie przypomnienia mamy pewność, że nic nam nie umknie. Następnie na tych zadaniach możemy także pracować zmieniając jego typu oraz statusy, przypisywać je do kontrahentów, opisując kolejne zmiany itd.

Tak samo w przypadku zadań zleconych przez przełożonego, w każdej chwili mamy do nich podgląd, a po ich wykonaniu czy w trakcie ich wykonywania nie musimy za pomocą innego źródła informować przełożonego, że je zakończyliśmy czy jesteśmy w trakcie ich wykonywania bo możemy jednym kliknięciem w systemie oznaczyć je odpowiednim statusem.

Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość wygenerowania w dowolnym momencie raportu ze swoich zadań, co jest w bardzo przydatne w przypadku pracy handlowców, którzy zazwyczaj są zobowiązania do przysłania miesięcznych lub tygodniowych raportów ze swojej aktywności.

Opublikowany w CRM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *