Najtańsze wczasy we wrześniu

W Polsce wakacje się już kończą, ale za granicą sezon trwa w najlepsze. Dodatkowo poza lipcem i sierpień czyli miesiącami najbardziej rozchwytywanymi, możemy znaleźć oferty znacznie korzystniejsze cenowo.

Jakie kierunki więc wybrać?

Najtańsze oferty w opcji z pełnym wyżywieniem znajdziemy w Turcji i Bułgarii.

Turcja to piękny kraj, gdzie temperatury we wrześniu nadal oscylują w granicach 28 st. C, szum morza i mnogość oferta o zróżnicowanej jakości i cenie, sprawiają że jest to bardzo ciekawy kierunek na tanie wakacje we wrześniu.

Kolejnym polecanym przez Nas kierunkiem jest Bułgaria, która jest bardziej europejska niż Turcja, co ma swoje plusy jak np. brak problemów z inną florą bakteryjną, ale ma też spory minus. Bułgaria jest krajem o znacznie niższej średniej temperaturze we wrześniu niż Turcja, co nie zmienia jednak faktu, że pierwsza połowa września to nadal pewna pogoda.

Z racji, że obie ww. destynacje to kraje wschodnie i biedniejsze niż Polska, proponujemy nie korzystać z najtańszych ofert, ponieważ nasze wymarzone wakacje mogą zamienić się wtedy w koszmar i ciągłe pasmo nieustających nieprzyjemności.

Opublikowany w CRM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *